Kup bon

.. Pakiet Wszystko dla Ciała - peeling, masaż pleców, masaż twarzy i dekoltu oraz zabieg na dłonie ..

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA

Prezent idealny dla osoby spragnionej relaksacji, zabieganej, zestresowanej. W skład pakietu wchodzi intensywny peeling śródziemnomorski całego ciała oraz masaż klasyczny pleców wykonywany przez masażystkę na rozgrzanym naturalnym olejku. Następnie niezwykle przyjemny masaż twarzy i dekoltu wykonywany na specjelnym kremie z oligo-elementami i olejkiem z pestek malin o działaniu silnie odżywyczym i nawilżającym. Nie zapominamy również o dłoniach, na których wykonujemy zabieg regenerujacy z masażem.

CENA: 280,00 zł


Podaj adres email a zakupiony bon otrzymasz poprzez email w ciągu kilku minut od zakupu.

Podaj pełen adres korespondencyjny tak jak się adresuje listy, z Imieniem i Nazwiskiem, kodem pocztowym, itp, zawartość TYLKO tego pola zostanie wydrukowana na kopercie a przesyłkę otrzymasz w kilka dni.
na .. Pakiet Wszystko dla Ciała - peeling, masaż pleców, masaż twarzy i dekoltu oraz zabieg na dłonie .. w terminie do W celu umówienia terminu wizyty prosimy o kontakt pod nr tel. +48 12 431 24 48, tel. kom. +48 668 099 388 Plac Mariacki 9, 31 - 042 Kraków e-mail: salon@mariackispa.pl, www.mariackispa.pl
jak kupić bon

salon kosmetyczny kraków, spa kraków, masaż kraków, medycyna estetyczna kraków, pedicure kraków

Copyright 2010 Mariacki SPA. All rights reserved